• Wpisów: 189
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 22:43
  • Licznik odwiedzin: 31 355 / 2597 dni
 
aduulaa
 
,,Lose Yourself": No to święta w tym roku po ch***. Na wigilie moją babcie zabrała karetka, nie bede pisać co się stało, bo chyba nikt nie musi tego wiedzieć. Ja wsiadłam z tatą do samochodu i popędziliśmy do szpitala. Jak tylko weszłam na oddział to ten szpitalny zapach mnie cofnął, ale musiałam dowiedzieć się co z babcią. W recepcji zapytałam się która sala i już do niej szłam kiedy z jednej z sal obok wyszli panowie ciągnący za sobą nosze ze zmarłą Panią (dlaczego wiem że to Pani? Bo na ręce miała piękną bursztynową bransoletke) i w tym momencie już nie wytrzymałam, łzy same mi popłynęły z oczu. Ktoś miał jeszcze gorsze święta niż ja. Musiałam wyjść na chwile na dwór żeby się uspokoić, babcia nie mogła mnie taką widzieć. Posiedzieliśmy u niej dwie godziny, aż babcia wkońcu nas wygoniła,sama widziałam że miała łzy w oczach.
Wróciliśmy do domu i wtedy usiedliśmy do stołu, ale to wszystko było takie sztuczne, z takim przyklejonym uśmiechem, a prezenty to już w ogóle nie przyniosły mi ani grama radości...
Babcia w szpitalu jest od Wigilii i do dzisiaj tam jest. Najprawdopodobniej wyjdzie dopiero za jakiś tydzień. I przez te wszystkie dni jeździłam do szpitala. Zdążyłam zwyzywać pielęgniarki za brak jakiegokolwiek szacunku do wszystkich pacjentów na oddziale, bo w większości zdązyłam poznać tych ludzi. Nie życzę nikomu takich świąt i ogólnie spędzenia tyleczasu w szpitalu, ani jako pacjen, ani jako odwiedzający.
pobrane.jpg


tumblr_m71tg9DyRG1r0r0hbo1_500_large.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego